KUMANDA ÜRÜNLERİ

EDS UZR3 RF KUMANDA

3 ayrı cihazı bir anahtarlık kumandasıyla kontrol ev cihazına kumanda edebilirsiniz. 3 ayrı 1A röle çıkışı vardır. 30m menzili vardır. Kumanda alıcısıyla birlikte 2 adet verici verilir. İstendiği kadar da ilave anahtarlık kumandası da ilave edilebilir. Garaj kumandası vb. uygulamalar için idealdir. 

KIZIL ÖTESİ KUMANDA

Verici IR Led'den yayınladığı sinyal cisimden yansıyıp alıcı lede gelerek cisim ve insan algılaması yapar. Menzil birkaç cm ile birkaç metre arasında ayarlanılabilir. Otomatik sabunluk, musluk kumandası ve ayakkabı parlatıcı gibi uygulamalar için geliştirilmiştir. Mikroişlemci kontrollüdür. 75x60x32mm boyutlarındadır. Daha ufak ve farklı kutular için yapmak mümkündür.

EL KUMANDASI

8 ayrı ev cihazına kumanda edebilirsiniz. Aşağıda açıklanılan Priz tipi ve klemens tipi ünitelerle uyumludur. Ev dahilinde kullanım için uygundur. 9V mini batarya pil ile çalışır. Pil ömrü uzundur. Küçüktür 57x91x27mm boyutlarındadır. Harici antenle açık alanda 300m'ye kadar kumanda edebilir.

ANAHTARLIK KUMANDASI

Anahtarlık tipi kumanda ile sadece bir ünitenin açma ve kapanması yapılabilir. Kısa mesafelerde etkindir. 12V çakmak pili ile çalışır. Kontrol ettiği cihazı açmak için bir butona kapatmak için diğer butona basılır.

KLEMENS TİPİ KUMANDA

Tavandaki aydınlatma armatürünün yanına veya duvardaki apliğin yanına 2 vida ile monte edilebilir. Elektrik bilgisine sahip birinin bağlaması daha uygundur. Priz tipi kumandayla aynı teknik özelliklere sahiptir. Farklı gerilim seviyesindeki cihazları açıp kapatabilir. ( "Kuru Kontak" çıkışına izin verir.). Otomatik öğrenme fonksiyonu sayesinde 0'dan 7'ye istediğiniz herhangi bir kontrol koduna kolaylıkla programlanabilir. Son konum hafızası sayesinde elektrik kesintilerinden etkilenmez. Cihazın yanına geldiğinizde elle açıp kapatmaya da izin verir. 220V'da 7A (1500W) omik yükü açıp kapatabilir.

PRİZ TİPİ KUMANDA

Çok kolay kullanıma alınır. Duvardaki prize doğrudan monte edilir. Otomatik öğrenme fonksiyonu sayesinde 0'dan 7'ye istediğiniz herhangi bir kontrol koduna kolaylıkla programlanabilir. Son konum hafızası sayesinde elektrik kesintilerinden etkilenmez. Cihazın yanına geldiğinizde elle açıp kapatmaya da izin verir. 220V'da 7A (1500W) omik yükü açıp kapatabilir.

TELEFONLA KUMANDA

Telefon hattından yararlanarak, üzerine takılmış olan cihazı kontrol edebilmenizi sağlar. Telefon aracılığıyla bağlantı kurulduğundan dolayı herhangi bir mesafe sınırı yoktur. Telefon hattının ulaştığı her noktadan kontrol sağlanabilir. Son derece güçlü ve güvenilir fonksiyonları vardır. Detaylı bilgi için "Telefonla Kumanda" sayfasına bakınız.