Ana Sayfa > Projeler

ÖZEL PROJELER ve DİĞER ÜRETTİKLERİMİZ

Nefer Elektronik özel proje isteklerinize de yanıt vermektedir. Ürettiğimiz test cihazlarıda aslında birer özel projedir ve istenilen çalışma özellikleri Nefer'e bildirilmiştir ve bu doğrultuda cihazları tasarlanmış, üretilmiş ve devreye alınmıştır. Bununla birlikte istediğiniz elektronik kartlarınızın tasarlanması ve üretilmesi de yapılmaktadır. Devre ve sistemleriniz tercihan mikroişlemcili (Microchip PIC Serisi) olarak çözülmektedir ancak gerektiği durumlarda sayısal ve analog olarak da çözüme gidilmektedir.

Yaptığımız örnek olabilecek; uygulanmış bazı projeler aşağıda görülmektedir.

Daha detaylı Liste için

Geliştirmeyi düşündüğünüz elektronik kartlarınızı daha yüksek teknoloji kullanarak yeniden tasarlıyoruz. Elektronik kartlarınızı gerekirse mikrokontrolör kullanarak, gerekirse de diğer elektronik dizayn tekniklerini kullanarak tasarlıyoruz. Bazı durumlarda ise elinizde mevcut bir devre yokken bile önce devresini sonra da kartınızı tasarlıyoruz. Tasarım için bizimle e-posta veta telefon ile irtibata geçebilirsiniz. Sizinle görüşüp devrenizi şekillendirelim.

 

Yandaki cihaz; 10 farklı cihazın zamana göre programlanıp devreye girip çıkmasını sağlayabildiğiniz özel bir zaman rölesidir. Zaman değerleri saat dakika ve saniye olarak programlanabilmektedir. Hafizasında 16 farklı programda herbiri 100adım olabilen program yapılabilmektedir.

Yandaki cihaz sinter pres monernizasyonu için yapılmıştır. Sıcaklık ve basıncın zamana göre kontrolü ile presin kontrolünü sağlar.

Akü takip cihazı 3 ayrı bataryadan akım ve herbirinden 4'er adet sıcaklık ve gerilim değerleri takip eder ve ampersaat (Ah) olarak doluluğu belirler.
Özel kart tasarımları yapılır. Yanda görülen kart, 10 yıl kadar önce müşterinin isteğine göre tasarlayıp ürettiğimiz bir cihazdır. 
  • Büyük boyutlu sayıcı kartı tasarımı ve üretimi
  • Analog rezervuar ömür test cihazı tasarım ve üretimi
  • Mikroişlemcili Film/Klişe makinasının tasarımı
  • Sıcaklık sensör test cihazı tasarım ve üretim
  • Fişli kablo testi için LCR yük panosu (50A) tasarımı ve üretimi

 

 

    Sesüstü (Ultrasonik) temizleyici kartları

  • PLC ara birimi tasarımı tasarımı ve üretimi, özel kart tasarımı
  • Telefon Hatlarının meşgul olup, olmadığını takip eden, meşguliyet panosu

Özel bir projenizi belirtmek ve teklif almak için hemen bağlantıya geçebilirsiniz.

İLGİLİ SAYFALAR : Ürünler , Test Cihazları

< Nefer Home Page >< Who is Nefer >< Projects >< Products >< Test Devices >< Service >< e-mail >