Ana Sayfa > Ürünler > Telefonla Kumanda > NF3200

NF3200 TELEFONLA KUMANDA CİHAZI

Nefer Elektronik tarafından tasarlanılıp üretilmiş olan ilk Telefonla Kumanda modelidir. 1997 yılından bu yana üretilmektedir.

NF3201

Dünyanın dört bir yanından ; elektrik hattına bağlı cihazlarınızı açıp kapatmak istediğinizde, size telefon aracılığı ile bu cihazları kontrol edebilme imkanı sağlar.

  • - Siz tatilde iken evdeki ışıkları zaman zaman açıp, kapayabilir, müzik setini açıp, evde bir kişi varmış izlenimini yaratarak hırsızları yanıltabilirsiniz.

  • - İş’ten eve gelmeden yazın klimanızı, kışın kombinizi çalıştırıp, daha uygun bir ortama kavuşabilirsiniz,

  • - Fırındaki yemeğinizin siz gelene kadar sıcak olmasını sağlayabilirsiniz

  • - Güvenlik amacıyla evinize veya işyerinize girmeden önce çevre/bahçe aydınlatmasını açabilirsiniz.

  • - Endüstriyel Isıtma, soğutma, pompalama vb

  • - Hayalgücünüze göre daha birçok uygulama

KOLAY MONTAJ - Endüstriyel Model panoya veya dolaba montaj için ve genel amaçlı kullanım için geliştirilmiştir. NF3200 endüstriyel modelde şebeke, yük kontakları ve telefon hattı bağlantıları için klemensler bulunmaktadır. Pano kapağına 44x89mm boyutlarında bir delik açarak monte edilebilir. Boyutları 48x96x120mm'dir.

GÜÇLÜ - Cihaz 220V 50Hz çalışma gerilimi ve bir telefon hattı aracılığıyla çalışır.- NF3201; 1 röle çıkışlı, NF3203; 3 röle çıkışlı olmak üzere 2 modeli vardır.- 220V'da 1500W'a kadar yükleri doğrudan anahtarlıyabilir.- Endüstriyel panolarda kumanda amaçlı DC gerilimleri 7A, AC gerilimleri 10A anahtarlıyabilir. - Büyük güçlü veya 3 fazlı yükler için için araya kontaktör kullanılarak istenilen her cihaz çalıştırılabilir.

KULLANIŞLI - Telefon aracılığı ile bağlı olan cihazları tek tuşla açıp kapatabilirsiniz.- Cihaz yanına gittiğinizde elle kontrole de izin verir.- Kullanıcı şifresini; telefon tuşlarını kullanarak kendisi belirler ve 4 haneli olur. - Sistemin , kaç çalışta yanıt vereceği de kullanıcı tarafından programlanır.- Cihaz her komuttan sonra hangi cihazların açık, hangilerinin kapalı olduklarını rapor ile bildirir.

GÜVENLİ - Herhangi birisi şifrenizi öğrendiğinde, şifrenizi cihazın yanına bile gitmeden değiştirebilirsiniz.- Şifre 4 defa yanlış girildiğinde, cihaz telefonu kapatır ve 30 dakika da telefona yanıt vermez. - 20 saniye boyunca herhangi bir komut veya şifre girilmesse cihaz telefonu kapatır.

ALT MODELLER 

NF3201 : 1 röle çıkışlı 1 cihazın kumandası için model

NF3203 : 3 röle çıkışlı 3 cihazın ayrı ayrı kumandası için model

Kutusuz hali için NF3200 kart tipi modelini inceleyebilirsiniz.

 

BENZER MODELLER

NF3212 : Prizli Telefonla Kumanda

NF3241 : Raya Montaj Telefonla Kumanda.

NF3243 : 3 Çıkışlı Raya Montaj Telefonla Kumanda.

NF3230 : Yandan kulaklı telefonla kumanda.

NF3239 : 9 Çıkışkı Telefonla Kumanda.

Not: İsteğinize bağlı olarak farklı uygulamalar için özel dizaynlar da yapılabilir.

Telefonla Kumanda Ana Sayfası