Ana Sayfa > Ürünler> Endüstriyel Ürünler>Motor Hız Kontrol

Nefer Endüstriyel Ürünler Motor Hız Kontrol

NF5510 Motor Hız Kontrol

NF5510 24V 4A PWM DC MOTOR HIZ KONTROL

DC motorların hızının ayarlanması için üretilmiştir. Klemense takılan potansiyometre ile ayarlanır. 24V ve 4A'lik motorlar için uygundur. Motor gücüne göre özel olarak farklı modellerde de üretilmektedir. PWM tekniğiyle motor sürüşü sağlanmaktadır. 12 ila 30V arası DC gerilimle çalışır. Fan motorlarının,  endüstriyel ortamdaki motorların hız kontrolü, rezistans ayarı, ampul ve şerit ledlerin parlaklık kontrolü için kullanılabilir. Klemens hariç 10x5cm boyutlarındadır.

FIRÇASIZ DC MOTOR HIZ KONTROL

Fırçasız DC Motorların ( BLDC ) kontrolü için kullanılır. Değişik güç, gerilim ve akım değerlerindeki motorlar için üretilmiştir

220V İLE DC MOTOR HIZ KONTROL

Küçük boyutlu DC motorların hızının ayarlanması için üretilmiştir. Potansiyometre kontrollüdür. 12/24 ve 48V'luk motorlar için uygundur. Motor gücüne göre özel olarak üretilmektedir. PWM tekniğiyle motor sürüşü sağlanmaktadır. 220V ile çalışmaktadır. 

 

DC MOTOR HIZ KONTROL

Küçük boyutlu DC motorların hızının ayarlanması için üretilmiştir. Potansiyometre kontrollüdür. 12/24 ve 48V'luk motorlar için uygundur. Motor gücüne göre özel olarak üretilmektedir. PWM tekniğiyle motor sürüşü sağlanmaktadır. Motor geriliminde DC gerilim uygulanarak çalışmaktadır. 

 

nf5500 motor hız kontrol

NF5500 - MOTOR HIZ KONTROL

Üniversal motorların hızını potansiyometre aracılığı ile ayarlamanızı sağlar. Motor üzerindeki AC tako işaretini kullanarak hız Geri beslemeli olarak çalışmaktadır. Motor örneği olarak da otomatik çamaşır makinesi motorlarını gösterebiliriz.

 

SORUNUZ

Her güçte 3 faz ve 1 faz AC motor hız kontrol için danışınız.

nf5200 motor koruma rölesi

NF5200 - MOTOR KORUMA RÖLESİ

Faz kesilmesi , gerilim düşmesi, faz sırası değişmesi gibi durumlarda motorunuzu devre dışı bırakarak korur. 11 pin röle soketi ile birlikte kullanılır. NF5211 modeli ise aynı özelliklere sahip ve röle soketi kullanılmadan raya veya pano taban sacına monte edilebilen modelidir.

ÖZEL PROJELER ve DİĞER ÜRETTİKLERİMİZ

Nefer Elektronik özel proje isteklerinize de yanıt vermektedir. Yukarıda açıklanan test cihazlarıda aslında birer özel projedir ve istenilen çalışma özellikleri Nefer'e bildirilmiştir ve bu doğrultuda cihazları tasarlanmış, üretilmiş ve devreye alınmıştır. Bununla birlikte istediğiniz elektronik kartlarınızın tasarlanması ve üretilmesi de yapılmaktadır. Devre ve sistemleriniz tercihan mikrokontrolörlü (Microchip PIC) olarak çözülmektedir ancak gerektiği durumlarda CMOS/TTL sayısal ve analog olarak da çözüme gidilmektedir.

Özel bir projenizi belirtmek ve teklif almak için hemen bağlantıya geçebilirsiniz.

İLGİLİ SAYFALAR : Test Cihazları , Projeler, Endüstriyel Ürünler

< Nefer Home Page >< Who is Nefer >< Projects >< Products >< Test Devices >< Service >< e-mail >