Ana Sayfa > Ürünler > Telekom Ürünleri

TELEKOM ÜRÜNLERİ

Telefon Hat Test Cihazı , Telefonla Uzaktan Kumanda

TELEFON HAT TEST CİHAZI

PTT hatlarının sağlamlığını kontrol etmek amacıyla tasarlanmıştır. PTT hattı ile şirketinizin santralı arasına monte edilir. Cihazımız gün boyu santral ve modem hatlarınızı sizin belirlediğiniz aralıklarla test ettiği için, sizlere güvenli iletişim imkanı sağlar. Görüşmeyi çevir sesi kullanarak yapan bütün hatlarda kullanılır. Özellikle PBX hatlara sahip olan işyerlerinde kullanımı son derece yararlıdır.

NF3100 TELEFON HAT TEST CİHAZI

NF3100 - TELEFON HAT TEST CİHAZI

Cihazımız 10 hatlık modelden başlayarak sizin belirleyeceğiniz hat sayısına kadar yapılabilir. Şekildeki cihazla 192 hatta kadar test yapılabilmektedir. Cihaz telefon hattına paralel bağlanır. Test için ; hat gerilimi ve çevir sesi kontrolüne bakar. Test sırasında hangi hattın sağlam, hangi hattın meşgul , hangi hattın bozuk/kopuk olduğunu belirleyerek; raporunu hem printer'dan hemde cihaz üzerindeki LCD ekrandan verir. RS232 hattına bir bilgisayar bağlandığında uzaktan kumandası ve raporların hard diskte dosyalar halinde saklanması mümkündür. Arızalı bir hat bulduğunda sesli olarak ikaz eder. Harici alarm takılarak da cihazdan uzak yerlerden alarm duyulabilir. Ayrıca telefon arayıcısı monte edilerek arızada telefonunuzu araması da sağlanabilir.

NF3150 TELEFON HAT TEST CİHAZI

NF3150 - TELEFON HAT TEST CİHAZI

NF3150 Telefon Hat Test cihazı; özellikle orta ve küçük işletmeler için dizayn edilmiştir ve kolay kullanımlı bir cihaz arayanlar için idealdir. 4 hattan başlayarak 8 - 12 - 16 hatlık modelleri vardır. Cihaz telefon hattına paralel bağlanır. Test için ; hat gerilimi ve çevir sesi kontrolüne bakar. Test sırasında hangi hattın sağlam, hangi hattın meşgul , hangi hattın bozuk/kopuk olduğunu belirleyerek; raporunu ledlerle gösterir. Arızalı bir hat bulduğunda sesli olarak ikaz eder. Harici alarm takılarak da cihazdan uzak yerlerden alarm duyulabilir.

İLGİLİ SAYFALAR : Test Cihazları , Projeler