Ana Sayfa > Ürünler > RF Kumanda

RF KUMANDA ÜRÜNLERİ

NF3510 RF KUMANDA

NF3510 serisi kumandalar bir veya daha fazla motor veya pompanın uzaktan kumandası için tasarlanmıştır. Genel amaçlı bir kumanda yapısına sahiptir. Raya montaja uygundur. Start-Stop ve şalterli tip panoların her ikisine de tam uyumludur. Konum hafızası ve başlama gecikmesi gibi fonksiyonlar programlanabilmektedir. Kumanda menzili, açık alanda modele göre 4km, 3km ve 1km olabilmektedir.

 

2 KANAL RF KUMANDA

2 ayrı cihazı bir anahtarlık kumandasıyla kontrol edebilirsiniz. 12V ile çalışır. Kod öğrenmelidir. Kilitlenmeli (Toggle/Latch), enversör kilitlemeli veya tetiklemeli (Momentary) olarak çalıştırılabilir. Menzili 100m'dir.  Farklı tiplerde el kumandası ve alıcılar da mevcuttur.

 

3 KANAL RF KUMANDA

3 ayrı cihazı bir anahtarlık kumandasıyla kontrol ev cihazına kumanda edebilirsiniz. 3 ayrı 1A röle çıkışı vardır. 50m menzili vardır. Kumanda alıcısıyla birlikte 2 adet verici verilir. İstendiği kadar da ilave anahtarlık kumandası da ilave edilebilir. Garaj kumandası vb. uygulamalar için idealdir. 

 

4 KANAL RF KUMANDA

4 ayrı cihazı bir anahtarlık kumandasıyla kontrol edebilirsiniz. 12V ile çalışır. Kod öğrenmelidir. Kilitlenmeli (Toggle/Latch), enversör kilitlemeli veya tetiklemeli (Momentary) olarak çalıştırılabilir. Teleskobik antenlidir. Farklı tiplerde el kumandası ve alıcılar da mevcuttur.

 

6 KANAL RF KUMANDA

6 ayrı cihazı bir kumandayla kontrol edebilirsiniz. 12V ile çalışır. Bastığınız sürece tetiklemeli (Momentary) olarak çalıştırılabilir. Teleskobik antenlidir. Farklı tiplerde el kumandası ve alıcılar da mevcuttur, sorunuz.

 

12 KANAL RF KUMANDA

12 ayrı cihazı bir kumandayla kontrol edebilirsiniz. 12V ile çalışır. Bastığınız sürece tetiklemeli (Momentary) veya kilitlemeli (Latch/toggle) olarak çalıştırılabilir. Teleskobik antenlidir. Farklı tiplerde el kumandası ve alıcılar da mevcuttur, sorunuz.

 

15 KANAL RF KUMANDA

15 ayrı cihazı bir kumandayla kontrol edebilirsiniz. 12V ile çalışır. Bastığınız sürece tetiklemeli (Momentary) veya kilitlemeli (Latch/toggle) olarak çalıştırılabilir. Verici menzili uzatmak için teleskobik antenlidir. Alıcı ünitenin anteni üzerindedir.Menzil açık alanda 500m civarıdır.

 

ÖZEL KUMANDALAR

İsteginize göre farklı tiplerde ve çıkış sayılarında kumandalar üretiyoruz.

İLGİLİ SAYFALAR : Kumanda Ürünleri, Telefonla Kumanda, Depo Dolum, Sulama Kontrol