KUMANDA ÜRÜNLERİ

TELEFONLA KUMANDALAR

Kumanda etmek istediğiniz cihazlarınız artık bir telefon kadar yakınınızda. Telefon hattından yararlanarak, üzerine takılmış olan cihazı kontrol edebilmenizi sağlar. Kullanım durumunuza göre; GSM cep telefonu şebekesi veya kablolu telefon şebekesini kullanan kumanda çeşitleri vardır. Telefon aracılığıyla bağlantı kurulduğundan dolayı herhangi bir mesafe sınırı yoktur. Telefon hattının ulaştığı her noktadan kontrol sağlanabilir. Son derece güçlü ve güvenilir fonksiyonları vardır. Detaylı bilgi için "Telefonla Kumanda" sayfasına bakınız.

RF KUMANDALAR

Radyo Frekans (RF) yöntemiyle dilediğiniz cihazların kumandası için kullanılır. 1 ila 15 arasında standart çıkışa sahip olmasının yanı sıra dilediğiniz çıkış sayısında özel olarak üretilebilir. RF sistemlerimizde kullanılan kumandalar, yasal frekans bantlarında çalışmaktadırlar.

DEPO - POMPA OTOMASYONU

Su depolarının ve pompaların insan müdahalesi olmaksızın otomatik kontrolü için geliştirilmiştir. Radyo Frekans (RF) veya Telefon şebekesi kullanılarak otomatik dolum işlemi yerine getirilir. 

KIZIL ÖTESİ KUMANDA

Verici IR Led'den yayınladığı sinyal cisimden yansıyıp alıcı lede gelerek cisim ve insan algılaması yapar. Menzil birkaç cm ile birkaç metre arasında ayarlanılabilir. Otomatik sabunluk, musluk kumandası ve ayakkabı parlatıcı gibi uygulamalar için geliştirilmiştir. Mikroişlemci kontrollüdür. 75x60x32mm boyutlarındadır. Daha ufak ve farklı kutular için yapmak mümkündür.

DTMF KUMANDA

Düşük maliyetli, kulaklık girişinden uygulanan DTMF kodlarıyla çalışan kutusuz kart olarak sunulan bir kumandadir. Küçük ve basit görünümünün yanı sıra 8 ayrı kod seçim, Start-Stop çalışabilme, hafıza ve açılış gecikmesi gibi özellikleriyle birçok uygulamada kullanılabilecek bir modeldir. Daha detaylı özellikli kumandalar için Telefonla Kumanda cihazlarını inceleyebilirsiniz.

 

TELEFON ARAYICI

İzlenilmesi gereken herhangi bir olayın size bildirimi için kullanılır. Alarm durumu, sıcaklık veya nem değişimleri veya elektrik kesintileri gibi birçok olay için kullanılabilir.

ÖZEL TASARIM KUMANDA CİHAZLARI

İsteğe göre farklı özellliklerde kumandaların tasarımı yapılmaktadır. Özel tasarım kumandalara örnek olarak çok çıkışlı kumandalar, birden fazla kullanıcıya sahip telefonla kumandalar, kumanda fonksiyonlarında  çeşitli seneryolar vb. şeklinde olabilir.